Výročka - doby minulé a příští

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 05. 02. 2007

První letošní softbalovou akcí ve Vlašimi byla Výroční schůze oddílu v sobotu 20.1.2007 v salonku sokolovny Vlašim. Zhodnotili jsme slabiny a plusy loňské sezony jak po výsledkové, tak po náborové, brigádnické a finanční stránce. Došlo i na vyhlášení nejužitečnějšího hráče. Milan udržel titul, a tak je ještě větší škoda, že se bude muset sezona 2007 z větší části obejít bez něj, jelikož má aktuálně blíž do Sedlčan než k nám do Vlašimi. Další závěry jsou následující:

1. rok 2006 přinesl

2. vítězové statistik 2006
3. členské příspěvky lehce změnily strukturu - část se bude vracet přímo na brigádách účastníkům
4. cíle pro rok 2007
Výročí 16.9. 2007 Na tento den je naplánováno přátelské utkání s týmem 2.třídy mužů a následně utkání za účasti všech bývalých a současných vlašimských softbalistů.
Chystáme výroční trička pro tréninky, ale i mimo ně.
Oslavy výročí se budou odrážet v různých akcích celý následný rok až do slavnostního zakončení jubilejní desáté sezony vlašimského softbalového oddílu.

Z českého softbalu:
Česká softbalová asociace rozpracovala nové termínové listiny lig, poháru a pracuje na změnách v hracích řádech tak, aby byly v souladu oblastní s republikovými. Nové vedení zdá se chytilo ostrý vítr.