Pozvánka na místní přebor v gymnastice TJ Sokol Vlašim

Autor: jk <Jitka.Konasova@seznam.cz>, Téma: Gymnastika, Vydáno dne: 13. 04. 2012

Kroužek gymnastiky se v naší jednotě se úspěšně rozvíjí zásluhou cvičitelky Jitky Vokolkové. Pod jejím vedením v současné době rozvíjí své sportovní dovednosti 18 dívek ve věku 5 až 10 let a jedna dorostenka.

V uplynulém roce dívky velmi úspěšně reprezentovaly naši tělocvičnou jednotu - zúčastnily se místních, župních i republikových závodů. Nejlepším umístěním bylo 11. místo Terezy Smítkové na přeboru České republiky.

Nyní se děvčata pilně připravují na místní přebor v gymnastice, který se bude konat ve středu 18. dubna 2012 od 16 hodin v sokolovně. Srdečně zveme všechny zájemce o tento krásný sport - přijďte se podívat na výkony našich šikovných gymnastek.