Dětský karneval

Autor: jk <Jitka.Konasova@seznam.cz>, Téma: Setkání, Vydáno dne: 24. 03. 2014

Jak se již stalo tradicí, začátek března je v TJ Sokol Vlašim ve znamení tradičního dětského karnevalu. Letos nás trochu zaskočilo počasí - nádherná jarní neděle 9.3. lákala ven, takže příprava sokolovny byla jeden velký otazník: Přijdou nějaké děti? Nepojedou raději na tříkolkách do parku?

140309berda

Ale obavy byly zbytečné... Již po půl druhé se v sokolovně začaly objevovat první masky. Některé princezny se vezly v kočárcích, jiné přicházely pěšky, nechyběli ani kovbojové, spidermani, berušky a broučkové.

140309dan

Na všechny čekal charismatický moderátor Daniel Kevický, který ve své nepřehlédnutelné růžové paruce celé odpoledne s dětmi tančil a dováděl. K dobré náladě přispěl i hudební doprovod Karla Kopeckého. Zkušené cvičitelky si pro děti připravily různé soutěže, cvičení na trampolínkách, na lavičkách, skákání na míčích. Děvčata z gymnastiky pod vedením Jitky Vokolkové malým i velkým ukázala své gymnastické dovednosti, jako inspriraci pro další cvičení. Pro unavené děti i dospělé bylo připraveno občerstvení. Oblíbená židličkovaná a závěrečné lanové přetahování, při kterém děti zvítězily nad rodiči, završily tuto tradiční jarní akci.

140309gymnastka

Jen neradi jsme se rozcházeli domů, v rukou nafouknuté balonky a v hlavě spoustu nových zážitků. A všechny holky, kluky i dospělé, kterým se karneval líbil, rádi uvítáme i na pravidelném cvičení v Sokole.

Těšíme se i na další tradiční setkání - 30. dubna v podvečer na hřišti u sokolovny se budou pálit čarodějnice.

140309pretah