Cvičení pro děti

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Nabídky, Vydáno dne: 02. 01. 2017

Pokud hledáte to správné místo, kde by si děti užily radost z pohybu, našli nové kamarády, případně měli možnost cvičit se svými rodiči nebo s nimi alespoň měli něco společného, je velice pravděpodobné, že jste na správné adrese. Pokud hledáte jen levné hlídání dětí, asi byste měli tyto stránky rychle opustit.

160616zaver_f

Třebaže se to úplně pokaždé nedaří, naše sokolská organizace se specializuje na spojování věkových skupin a obou pohlaví při cvičení, sportovních a kulturních aktivitách. Kromě standardních dohodnutých pravidelných cvičení v našem areálu pořádáme a nabízíme členům podporu při pořádání zajímavých akcí pro děti a mládež. V roce 2016 jsme takto uspořádali dětský karneval, brigádu s následným pálením čarodějnic, rozloučení před letními prázdninami, "Léto našich vnoučat", Noc sokoloven, Halloween party, Poslední odpal a Mikulášskou cvičební hodinu. Děti ze sportovních oddílů jezdí na přátelská nebo soutěžní utkání, naopak naše maňáskové divadélko pořádá pro naše děti alespoň jedno představení za rok.
150415manasek_a 161208f_mikulas
161112rozlucka_d
161104dusicky_g 160715leto_f
160430carodky_b