Nouzový stav je zpět - a s ním i restrikce

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Sokolnovinky, Vydáno dne: 07. 10. 2020

Tak trochu složitý popis restrikcí z minulého týdne pro nás konečně rozklíčovala Národní sportovní agentura. Samozřejmě dokud necvičíte nebo se neobčerstvujete, zůstává při přesunech a poradách nutnost nosit roušku ve vnitřních prostorách sokolovny.

Interpretace otázek a odpovědí ve zkratce

Tréninky a utkání výkonnostních sportovních oddílů (baseball a softbal, basketbal, volejbal)
- počet účastníků na ploše je limitován 130ti (nicméně v tělocvičně je rozumné držet tohle číslo řádově jinde)
- nesmí být přítomni diváci, pouze hráči a realizační tým