Od začátku března jen po hranice města. Co s tím?

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Sokolnovinky, Vydáno dne: 02. 03. 2021

Zdá se to v rámci Vlašimi málo? Na celý víkend možná, ale denní kilometry uděláte i u nás ...

... neboli konec špatné náladě, konec sledování zpráv o Covidu a pojďme se zase hýbat. Hýbání se doma už popsal předchozí článek. Teď počasí zve nabrat nějaké sluníčko a ne každý má zahradu, takže zkusme se podívat na možnosti pohybu v rámci nastavených pravidel. Více napoví níže uvedená mapa - rozkliknutím se zobrazí velká verze (díky vám mapy.cz).

Nabízí
A jak to udělat, abychom si všichni nepředávali virus a přitom tělu dali alespoň minimum?
  • jak velí i zákon, sebou neste respirátor a na místech rizika frekvence většího počtu lidí ho mějte nasazený
  • jděte svižně, ale stále ještě povídacím tempem
  • sebou vytištěný tenhle obrázek ať nám nezabloudíte (nebo aplikaci mapy.cz se zvolenou turistickou/outdoor mapou)
  • zvolte jen hodinovou výpravu, ať všichni vejdem bez rizika davů
  • zvolte méně frekventované časy - brzy ráno, později navečer, rovnou cestou z práce, ???
  • a pokud vás tenhle seznam rozesmál, tak je to taky dobře :-)
A hlavně nezapomeňte ostatní zdravit sokolským Nazdar! (a proč se takhle zdravíme, najdete v sekci Kronika

Až dorazíte, pošlete nám tip, kude se projít a co vás zaujalo - můžeme tu postupně nashromáždit zajímavá a nečekaná zákoutí.

vlasim_hranice