Čarodějnice u sokolovny

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Pozvánky, Vydáno dne: 29. 04. 2024

Zítra v úterý 30.4.2024 s hasiči pořádáme na hřišti Sokol Vlašim přistávací plochu pro čarodějnice na náš další "vlašimský slet čarodějnic". Ve středu pak v parku na májovkách na podiu v místě bývalého vchodu do letního kina v 10 hodin se naše gymnastky chystají vyčarovat další pěknou sestavu.

Scházet se na čarodky budeme v sobotu od 17ti hodin, čarodějná "vatra" (omezení velkých ohňů z důvodu sucha a větru platí i pro nás) bude zapálena v 18 hodin, po průvodu čarodějnic přijdou na řadu speciální čarodějnické hry, baseball a basketbal, opět zajímavý program chystají hasiči.

Zveme tedy všechny malé i dospělácké čarodějnice a čaroděje - přileťte k nám - užijeme si bezva dlouhou čarodějnickou noc. Pro unavené je připraveno občerstvení.

Letu zdar!