Foto dne
150401zavody_f
zobrazení: 921
známka: 0
Rozpočet jednoty je omezený, tak jaké zlepšení areálu byste chtěli příště?

Celkem hlasovalo: 3803
Baseball/Softball

KADETKY ? 8. a 9. října 2011 ? naposledy za Vlašim

I poslední letošní zásek našich a sedlčanských kadetek Karel patřičně okomentoval.

Uplynulý chladný víkend strávila většina našich kadetek poprvé na domácím hřišti. I přes nepříznivé počasí jsme odehrály celkem čtyři odložená utkání Pražského přeboru. V sobotním podvečeru k prvnímu utkání nastoupil náš tým proti omlazenému družstvo SaBaT. Na prkně zodpovědně házela Gogo na Báru. Tato dvojce byla rozhodujícím článkem celkem snadného vítězství v poměru 14 - 2. Za pět směn smetly přesné nadhozy celkem 10 hráček soupeře přímo z pálkařského boxu. O tři auty se postarala Líza ze spojky ve spolupráci s Lídou na první metě. Pěkným okamžikem byla rovněž chycená krádež domácí mety v provedení Lídy a Petry. V útoku se nejvíce dařilo Máně, která všechny tři vystoupení na pálce proměnila ve tři body. O bodový zisk se přičinily všechny hráčky.

Ve druhém zápase jsme již nastoupily s kadetkami z Vlašimi. Na prkně stála Kačka a za domácí metou Nikola. I tato dvojce dokázala udržet první dvě směny nulu na svém kontě. Sedm bodů, které soupeř dovezl ve zbývajících směnách však na vítězství stačit nemohl. Opět velice dobré vystoupení našich dívek na pálce znamenalo tentokrát pro Nikolu, Lídu a Lízu tři starty v boxu a tři body. Dva body přidaly Kačka a Bára. Jeden bod vydřela Natálie. A tak mohly na pálku poprvé i nováčci ve vlašimském dresu Anička a Kačenka. Konečné vítězství 15 ? 7 bylo i tentokrát zasloužené.

Druhý soupeř z Prahy, Joudrs přijel v sestavě s několika reprezentantkami ve středu své sestavy. Opět se opakoval scénář z předchozího střetnutí s tímto soupeřem. V prvním utkání házela Lenka na Báru. Po první směně 0 ? 0 však soupeř našel v každé další recept na překonání naší obrany a dokázal celkem desetkrát skórovat. Z celkem dobrého vystoupení v obraně vyčníval krásný dvojaut v provedení Petry s Lídou. Většinu bodů však soupeř docílil po zbytečných chybách v obraně. Oproti tomu naše vystoupení na pálce bylo proti rychlým nadhozům soupeřek velice ustrašené a nedůrazné. Naše tři body až samotném závěru od Nikči, Kačky a Báry již na vítězství hostí 3 ? 10 nic nezměnily.

Nejhezčím utkáním byl poslední duel s Joudrs. Na prkno se vrátila Gogo a za domácí metu Petra. Zbývající mety obsadily Lída, Kačka a Bára, na spojce byla Líza. Zadní pole obsadily začínající hráčky Kačenka, Anežka a Eliška. Soupeř si snad myslel, že druhý zápas opět snadno vyhraje, když máme v sestavě tři úplně nové hráčky, které vlastně ještě nehrály žádný zápas. Ale to se velice mýlil. Ve čtyřech směnách dokázala obrana velice úspěšně vzdorovat soupeřkám a povolila jim pouze 4 body. Naše vystoupení na pálce bylo po dvou směnách opět nulové, ale ve třetí směně Petra, Gogo a Bára dokázaly dovést body. Před dohrávkou jsme tedy prohrávaly o jeden bod. Dva úspěšné odpaly Báry a Goga znamenaly obsazené dvě mety. Na pálku šla Líza, která odpalem do zadního pole dokázala obě rychlé běžkyně dostat na domácí metu a zajistit tak naše třetí vítězství v tomto víkendu. Tentokrát v poměru 5 - 4.

Toto bylo poslední herní vystoupení našich kadetek před domácím publikem, které si i přes nepřízeň počasí na všechny zápasy našlo cestu do hlediště.

Zápasů se zúčastnily za Pegas: Michaela Blažková, Eliška Dvořáková, Tereza Chocholoušková, Petra Chýlová, Barbora Ješutová, Ludmila Ješutová, Gabriela Pelantová, Nikola Peterková, Lenka Sabolová, Šárka Stejskalová a Dana Zimáková.

Z Vlašimi hrály: Anežka Aubrechtová, Eliška Aubrechtová, Kateřina Kozlová, Natálie Králová a začínající sestry Anna a Kateřina.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: tk | Vydáno dne 04. 12. 2011 | Počet přečtení: 4704 | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář" | Informan e-mailVytisknout lnek
<   Březen   >
Stručně
02.01.2023: Fotky 2022
Asi nejpřehlednější pohled na fotky nabízí sekce historie. Už nabízí i kompletní rok 2022. Najdete se?

11.09.2022: Dobré zprávy
Získali jsme dotaci od města Vlašim i MUJ KLUB od Národní sportovní agentury - DĚKUJEME! Pivnice má nového provozovatele - prý se pokusí rozjet znovu i kuchyň! SKVĚLE!

06.09.2022: Muži softbal těsně podlehli Ekonomu
Těsné vedení v poslední směně Ekonom srovnal na 6:6 a v tie-breaku přidal další bod, na který domácí Vlašim už nedokázala reagovat
© 2020 -tk- Sokol Vlašim. Všechna práva vyhrazena.